Szanowni Państwo.

Naszą działalność w branży ogrodniczej rozpoczęliśmy przez 40 laty. Od początku swojego powstania zakład nasz był nastawiony na produkcję sadzonek takich roślin jak goździki, gerbery, chryzantemy. W marę rozbudowy zakładu poszerzyliśmy asortyment o sadzonki roślin doniczkowych ozdobnych z liści, kwitnących oraz rozsady warzyw gruntowych i szklarniowych. Od kilku lat naszą podstawową produkcją są rośliny rabatowe i doniczkowe - zarówno sadzonki jak i produkty gotowe. Materiał wyjściowy otrzymujemy z renomowanych firm niemieckich, włoskich, holenderskich, a rośliny tropikalne z Ameryki Południowej.

Produkujemy rośliny w nowoczesnych szklarniach o powierzchni 15 000 m2 z pełnym zapleczem techniczno - logistycznym. Naszymi głównymi odbiorcami są sieci handlowe - zaopatrujemy ponad 80 marketów w całej Polsce. Ważną pozycję w sprzedaży kwiatów rabatowych stanowią wygrywane przetargi na dostawę kwiatów dla takich miast jak Lublin, Poznań, Kalisz, Słupsk i wielu innych. W tym roku poszerzyliśmy ofertę dla marketów o rozsady warzyw w 6 i 10-pakach.

Naszymi klientami są również firmy zajmujące się utrzymaniem i pielęgnacją zieleni na terenie Polski. Dużą grupę odbiorców stanowią ogrodnicy od wielu lat utrzymujący stałe kontakty z naszym zakładem. Dla wielu z nich produkujemy oprócz sadzonek, także półprodukt roślin doniczkowych i balkonowych.

Zapraszam do współpracy     

Andrzej Pągowski